Eviniz Konforunda Yağmur Kız Yurdu

2010 yılından itibaren hizmet vermekte olan yurdumuz önceliği evinizin güven ve konforunda siz öğrencilerimize hizmet vermek oldu. Deneyimli, güler yüzlü, samimi kadrosuyla öğrencilerimiz için huzurlu bir ortam sağlamak önceliğimizdir.

 

Öğrencilerimizden

Evimizde misafir öğrencilermizin bizim için düşünceleri

Yağmur İŞİN

Endişeler ile başlayan yurt arayışım, Yağmur Kız Öğrenci yurdunu bulmamla 6 yıldır yuvam dediğim yer oldu. Harika ötesi müdürü ve personelleri ile, evimde hissettiğim yer olduğu için çok teşekkür ederim.. İzmir’deki ailem oldunuz. İyi ki varsınız:):)

Ceyda GÖRAY

İlk kez üniversite için İzmir’e geldiğimde yurt ararken ilk olarak Yağmur Kız Öğrenci Yurdu’na geldim. Gelir gelmez buranın evim olacağını anladım. Yurt müdürümüz, çalışanlar ve yurt öğrencileri öyle sıcak öyle samimi ki 5 yıldır başka bir yurda gitmeyi hiç düşünmedim. Üniversite hayatımın “iyi ki”si burası, İzmir’deki evim 🙂

Cansu AKSOY

Üniversite yıllarına dair en çok ne özlediğim sorulduğunda verdiğim cevaptır ‘Yağmur Kız Öğrenci Yurdu’ . Evimdir, dostluklarımdır..Hala İzmir’e gittiğimde koşarak gittiğim yerdir. Yurt müdürü ve görevliler her konuda yardımcı olmaya açıktırlar. Yemekler catering şirketinden gelmez, anne eli değimiş gibidir. Hergün temizlik yapılır, temizlik sıkıntısı olmaz. Sessiz bir şekilde ders çalışabileceğiniz çalışma odası cardır. Kampüse çok yakındır, yol sorunu yoktur ve daha fazla uyuyabilirsiniz. Kısacası saymakla bitmez bende güzellikleri. En güzel yıllarıma özlemle iyiki..